BAŞARI FAKTÖRLERİ
TRI® DENTAL İMPLANT SİSTEMİ
PERFORMANS KONSEPTİ

TRI® Performans Konsepti, günlük pratikte doğal estetik sonuçlar elde etmek için uygulayıcının hayatını olabildiğince basit ve yine de yüksek performanslı hale getirmek için 4 Altın Standardı entegre eder.

İMPLANT HATLARI

TRI® Performans Konsepti, Kemik Seviyesi (TRI®-Narrow, TRI®-Vent) ve Doku Seviyesi (TRI®-Octa) implant hatlarına dahil edilmiştir ve hem anterior hem de posterior alanda optimum estetik sonuçlar sağlar.

AMBALAJ

Devrim niteliğindeki temassız uygulama konsepti TRI® Pod, implantı doğrudan cerrahi el aleti ile tek bir adımda almaya izin verir. TRI® SBA yüzeyinin en yüksek saflığını garanti ederken. Cerrahi performansınızı yeni bir seviyeye taşıyacak gerçek bir tasarım yeniliği.

DİJİTAL ÇÖZÜMLER

TRI® + Dijital Çözümler, dijital diş hekimliğindeki önde gelen teknoloji ortaklarına evrensel bir implant açık arayüzünü garanti eder. TRI® + Dijital Çözümler, 3D Planlama, Kılavuzlu Cerrahi, CAD Abutmentler, CAD / CAM vidalı ve siman tutuculu restorasyonlar veya All-on-TRI® prosedürleri gibi modern tedaviler yoluyla çok çeşitli endikasyonlara izin verir.

TRI® HAKKINDA DAHA FAZLASINI KEŞFETMEK İSTER MİSİNİZ?
RANDEVUNUZU BUGÜN DÜZELTİN!