CE ONAYLI DİJİTAL İMPLANT
ABUTMENTSİZ RESTORASYONLAR İÇİN ONAYLANAN DÜNYANIN İLK İMPLANTI

TRI® Dental İmplantlar, Dijital İmplant için CE İşareti onayı almıştır. Matrix®, abutment kullanılmadan doğrudan implant üzerinde tamamen dijital olarak tek ve çok üniteli restorasyonlar için onaylanan dünyanın ilk dental implantıdır.

Digital Implant matrix® için CE İşareti onayı önemli bir başarıdır ve TRI® Dental İmplantlar için büyük bir kilometre taşını temsil eder. Kapsamlı klinik öncesi testlere dayanan CE İşareti onayı ile bağlantılı olarak, TRI® şimdi Zürih Üniversitesi ile diğerlerinin yanı sıra farklı uzun vadeli çalışmalar yapmaya başlayacak ve uzman bir ekiple birlikte farklı Avrupa'daki İlk Hasta Giriş aşamasını başlatacaktır. ülkeler.

# TRIVOLUTİON'A KATILIN

MATRİX®'İ İLK YERLEŞTİRENLER ARASINDA OLMAK İÇİN KAYDOLUN

MATRİX® NEDİR?


Matrix®, CAD / CAM frezeleme veya 3D baskı gibi yeni dijital üretim teknolojileri için özel olarak tasarlanmış ilk dental implant bağlantısıdır. Bu benzersiz implant konsepti, restorasyonun abutment kullanılmadan doğrudan implant üzerinde planlanmasına izin verir.

Winner of
Red Dot Award: Product Design 2020


FAYDALARI
GELİŞTİRİLMİŞ ESTETİK
DAHA İYİ KALİTE
MALZEME TASARRUFU
ZAMAN TASARRUFU
MATRİX® İLE SON TEKNOLOJİ
DİJİTAL İŞ AKIŞI

Sınırsız bir tasarım esnekliğini kapsayan, vidalı tam anatomik CAD / CAM kuronlardan çok üniteli barlara ve köprülere kadar restorasyonlar planlanabilir ve doğrudan implant üzerine yerleştirilebilir. Açılandırma ve endikasyonda sınırlama olmaması, simantasyona gerek olmaması ve yumuşak doku yönetimini dijital olarak planlamak için benzersiz seçenek, uzun ömür ve yüksek estetik sonuçları garanti edecektir.

"A novel CAD/CAM Implant interface like matrix® is required to exploit the full potential of CAD/CAM manufactured prosthetics o implants."

Falko Noack (Head R&D, Amann Girrbach)
ESTETİK

Dijital İmplant, implanta kadar seramiğin olmasına izin verecek ve hiçbir metal kenar görünmeyecektir. Simantasyon için manuel çalışma gerekmez ve çimento boşluğu tehlikesi olmaksızın daha yüksek bir hassasiyet garanti edilir.

"Innovative production ways require new concepts in implantology like the matrix® - let´s exploit the full potential of 3D printing on dental implants!"

Prof. Constantin von See (Expert in Digital Dental 3D-Printing)
İYİLEŞTİRİCİ DİJİTAL KAPAKLAR

Tutarlı bir çıkış profili için Özelleştirilebilir Yumuşak Doku Yönetimi, son restorasyona geçici olarak iyileştirme manşonunu oluşturur.

"The matrix® is a full digital soft tissue management concept, which will  improve esthetics and longevity."

Dr. Marius Steigmann (Expert Soft Tissue Management)
Material Savings

Material and inventory cost can be saved, due to 3D printed and CAD/CAM prosthetics directly screwed on implant without abutment.

Time Savings

Achievements of Chair and Lab time savings since no installation of Abutment and Cementation Work is required.

"The new Digital Implant with its matrix® connection will improve efficiency of the digital prosthetic workflow in a whole new dimension."

Torsten Schwafert (CEO Modern Dental Europe B.V.)
MATRİX® AVANTAJLARI
GENEL BAKIŞ

Simantasyon ve iltihaplanma veya kemik çıkarma riski yok

Titanyum abutment olmaması nedeniyle estetik avantaj

Abutmentin ortadan kaldırılması sayesinde malzeme ve stok maliyetlerinde tasarruf

Doğrudan implant üzerinde modern tam anatomik malzemeler

İmplantlar arasındaki büyük farklılıkları telafi eder

Yüksek tasarım esnekliği

"The matrix® has the potential to revolutionize dental lab digital prosthetics."

Daniel Pally (Master Dental Technician)
IDS 2019 TANITIM VİDEOSU
#whatisthematrix
Play
 

 

 

* Matrix® ile Geleneksel Dijital Full-Arch All-on-TRI® (4 İmplant) karşılaştırmasına dayanmaktadır. Farklı süreç yaklaşımları nedeniyle değerler biraz değişebilir.