TRI®–Octa
DOKU SEVİYESİNDE İMPLANT

TRI® Doku Seviyesi İmplantı, TRI® Dental İmplant Sistemine yapılan en son eklemedir. Dişeti dokusunda optimize edilmiş şeffaflık için benzersiz 1,8 mm pembe-gül boynu ile TRI Octa yeni standartlar belirliyor. Zürih Üniversitesi (Prof. Ronald Jung, Dr. Daniel Thoma) ile yapılan bir çalışmada, açıkça daha iyi yarı saydamlık değerleri test edilmiş ve geleneksel titanyum implant boyuna kıyasla kanıtlanmıştır.

İMPLANT TASARIMI
ÖZELLİKLERİ

Gingiva coloured implant collar

The Tissue-Level Implant features a 1.8 mm machined implant collar for optimal esthetic results in the posterior area.

Crestal thread design

with square thread pattern to protect the cortical bone

Body thread design (60 degrees)

to enhance bone surface area in the spongiosa for optimal bone-to-implant contact


Apical thread design (45 degrees)

with increased sharpness for immediate primary stabilityRound Apex

to protect the Schneiderian MembraneBAĞ.

TRI® Kemik Seviyesi İmplant, stabilite ve güvenliği garanti eden 8 ° konili, pazarla uyumlu sekizgen bir bağlantıya sahiptir. Karşılık gelen dayanaklar, protez alanında da tutarlı bir estetik sonuç sağlamak için uygun şekilde pembe renkte anotlandı.

BENZERSİZ.

Arka alanda optimum estetik sonuçlar için diş eti renkli implant manşonu .

İSTİKRAR.

Kendinden kılavuzlu dişlere sahip konik implant gövdesi, acil, erken veya geç implant tedavisi konseptleri için optimum birincil stabilite sağlar.

"TRI®-Octa Doku Seviyesi İmplantın pembe renkli anotlanmış implant manşonu, tek aşamalı minimal invaziv klinik prosedürlerde estetik için idealdir! İmplant, mevcut implant çözümlerine kıyasla birkaç yıl sonra bile" görünmez "kalır." 

Alecsandru Ionescu (Bucharest, Romania)
BİLİMSEL TEKNİK RAPOR
FARKLI RESTORATİF MATERYALLERİN NEDEN OLDUĞU MUKOZADA RENK DEĞİŞİKLİĞİ - SPEKTOFOTOMETRİK BİR İN VİTRO ÇALIŞMA

Dr. med. göçük. Alexis Ioannidis, cand. med. göçük. Elena Cathomen, med. göçük. Ronald E. Jung, PD Dr. med. göçük. Daniel S. Thoma

TRI Pink anodize titanyum ile mukozanın renk değişikliği ham titanyuma kıyasla% 46 oranında azaltılabilir. Etki zirkonyum ile karşılaştırılabilir. Bu in vitro çalışmada, spektofotometrik bir kamera ile domuz çeneleri üzerinde farklı malzemelerden kaynaklanan renk değişikliğini karşılaştıran ölçümler yapılır.

DURUM
DR. ALECSANDRU IONESCU (BÜKREŞ, RO)
PORTFÖY
TEK BİR PROTEZ BAĞLANTIYLA MAKSİMUM ESNEKLİK

6.5mmL | 8mmL | 10mmL | 11.5mmL | 13mmL