TRI® 3D-TOUCH İZLENİMİ
Open-Tray Impression Taking Reinvented.

Yeni TRI® 3D-Touch Impression, sadeliği benzersiz ürün özellikleriyle birleştirir. Tek bir üründe birleştirilmiş yüksek hassasiyetli titanyum tarama gövdesi kadar geleneksel bir açık tepsili ölçü postası olarak da kullanılabilir. Patentli alet gerektirmeyen kullanım teknolojisi zamandan tasarruf etmeye yardımcı olur ve sınırlı oklüzal alanlara daha kolay erişim sağlar. Çok yönlü, zaman kazandıran ve benzersiz bir izlenim alma deneyimi.

Instrument-free handling with ability for angulated loosening for limited occlusal space

One screw for two lengths

Defined breaking point (15Ncm)

Grip for better handling

Scanbody & impression post

No jamming, no control x-ray necessary

Retention for soft tissue impression and perfect esthetics

TRI® 3D-TOUCH İZLENİMİ
ANİMASYON
DİJİTAL.

TRI® 3D-Touch Impression, tek bir üründe birleştirilmiş yüksek hassasiyetli titanyum tarama gövdesi kadar geleneksel bir ölçü postası olarak da kullanılabilir.

Analog.

İyileştirilmiş tasarımla, sıkışma riski yoktur ve kontrol röntgeni gerekli olmayacaktır. Yumuşak doku baskısı için de retansiyon önemli ölçüde artacak ve yüksek estetik sonuçların elde edilmesine yardımcı olacaktır.

ALET GEREKTİRMEZ.

Patentli aletsiz kullanım teknolojisi zamandan tasarruf etmeye yardımcı olur ve açılı gevşetme yeteneği ile sınırlı oklüzal boşluklara daha kolay erişim sağlar. Sap, daha fazla uzatma için kullanılabilir ve bir vida ile iki uzunluk kapatılır.

ÖĞRETİCİ
HOLGER KAST (DİŞ TEKNİSYENİ) TARAFINDAN SUNULMUŞTUR
Play
TRI® 2İN1 ÖLÇÜ ABUTMENTİ
KAPALI TEPSİ İZLENMESİ İÇİN ALETSİZ KULLANIM

TRI® 2in1 Ölçü Abutmenti, kapalı tabla ölçü alma ve son abutment restorasyonları için devrim niteliğinde aletsiz bir yeniliktir. Patentli entegre çözüm, ölçü ve restoratif süreç sırasında tamamen yeni bir hassasiyet ve basitlik düzeyini garanti eder. Ve en iyisi: 2 ürünü 1 arada alırsınız!

PATENTLİ ENSTRÜMANSIZ KULLANIM
ENDÜSTRİDEKİ EN HIZLI GÖSTERİM PROSEDÜRÜ
ENTEGRE SON KONTUR ABUTMENTİ

"The TRI® 2in1 Impression Abutment is pragmatic, time saving and economical. Thanks to the included torque handle, predetermined breaking point for a defined insertion torque, included release tool for the impression screw and the possibility to use the abutment for final restoration – All-In-One product!" 

Andreas van Orten, MSc (Waltrop, Germany)
Easy to use
Step 1

 

 
Easy to use
Step 2
Easy to use
Step 3

The TRI® 2in1 is then screwed to the implant analog. Thanks to the unique design, the TRI® 2in1 can be repositioned precisely and safely in the impression to produce the master model. The impression screw is exchanged with the occlusal screw and the TRI® 2in1 is now a final contour abutment with a conical profile and a defined cement margin. 


Vaka TRI® 2in1
ANDREAS VAN ORTEN M.SC. (GERMANY)
ÖĞRETİCİ
HOLGER KAST (DİŞ TEKNİSYENİ) TARAFINDAN SUNULMUŞTUR
Play
TARAMA GÖVDELERİ

Tüm İmplant Hatları için Mevcut Tüm Hatlar için (Kemik Seviyesi, Dar, Doku Seviyesi)

İmplant ve Abutment Seviyesi için 2 Seçenek Mevcuttur

BİLEŞENLER
GÖSTERİM ALMA