TRI® Edentulous.

Basit, uygun maliyetli ve acil bir hasta tedavisi olarak All-on-TRI® tekniğinin yanı sıra, düşük profilli doğrudan implant overdenture eklentilerine sahip TRI® Raptor Abutment serisini sunuyoruz. 2,1 mm'lik düşük dikey profili ve 4,4 mm'lik çapı ile piyasadaki en küçük bağlantı sistemidir. Bu sistem, dikey alan sınırlamaları dikkate alındığında, aşırı takma tedavi planlaması için birden fazla çözüm sunar.

TRI® Raptor
AŞIRI DOĞRU ATAŞMAN SİSTEMİ

RI® Raptor Abutment serisi, düşük profilli doğrudan implant overdenture ataşmanlarının en yeni serisidir. 2,1 mm'lik düşük dikey profili ve 4,4 mm'lik çapı ile piyasadaki en küçük bağlantı sistemidir. Bu sistem, dikey alan sınırlamaları dikkate alındığında, aşırı takma tedavi planlaması için birden fazla çözüm sunar. Dişi başlıklar, diş laboratuarında veya dişhekimi muayenehanesindeki hasta başında işlenmesini kolaylaştıran, dört seviyeli tutma aralığına sahip paslanmaz çelik bir muhafaza vasıtasıyla tutulur.

ESNEKLİK

En düşük yükseklik ve çap

50 ° DERECE

EN İYİ DEĞERİ

EN İYİ DEĞERİ

Kalite için

"The TRI® Raptor Abutment allows for less invasive surgery by allowing implant positioning to minimize bone grafting, supporting a faster healing and recovery time, and more streamlined and economical implant prosthetics." 

Graham Meng, DDS, MS, FACP (USA)
RETENTİF KAPAK MUHAFAZASI
RETENTİF KAPAK MUHAFAZASI

ANİMASYON

Metal to metal rotational core

Titanium housing with TIN coating

Titanium liner

Elastic cup

ANİMASYON
Play
Case TRI® Raptor
Dr. Graham Meng (USA)
All-on-TRI®
ÜSTÜN TASARIM VE BASİTLİK

All-on-TRI® Çözümü, yalnızca dört implant ve yenilikçi TRI® açılı vidalı abutment ile sınırlı kemiğe sahip tamamen dişsiz hastalar için hızlı ve güvenilir bir restorasyon sağlar.

Case All-on-TRI®
Dr. Luis Bessa (PT)
PROTEZ BİLEŞENLER
MULTİ-UNİT DAYANAK
ÖZELLİKLER VE FAYDALAR

All on TRI® tedavi protokolü Minimum kemik hacminde kanıtlanmış bir protokolle anında stabilite

Tek boyut mevcut tüm ölçü postalarına uyar , geçici ve son bileşenler uyuyor

TRI® Yumuşak Doku Konseptini İçeren Üstün Tasarım Özellikleri

TRI® + Dijital Çözümler Planı tarafından desteklenir , ALL-ON-TRI® kasanızı tercih ettiğiniz dijital teknoloji ile TRI® + arayüzü aracılığıyla yerleştirin ve geri yükleyin

ÇOKLU BİRİM Tİ-BASE
ÖZELLİKLER VE FAYDALAR

Esneklik Geleneksel ve dijital olarak kullanılabilir

Özelleştirilebilir 4 Yükseklik Özelleştirme Seçenekleri 

CAD / CAM Seramik Restorasyonları için Kolay Optimize Edilmiş Tasarım

4 ÖZELLEŞTİRME SEÇENEKLERİ

Yeni pembe anodize Multi-Unit Ti-Base, tamamen vidalı bir acil geçici restorasyon oluşturmak için mevcut protezde uzun vadeli geçici bir post polimerize olarak ilk etapta kullanılabilir. Nihai yenilemeyi oluşturmak için Çoklu Birim Ti-Base, hem fiziksel olarak teknisyen tarafından hem de ilgili CAD Yazılımında önceden tanımlanmış dört uzunlukta özelleştirilebilir.