TRI® VERİMLİ VE EKONOMİK.

İmplantı tek bir adımda almaya olanak tanıyan TRI® Pod implant ambalajı gibi devrim niteliğindeki ve yenilikçi ürünler, cerrahi performansınızı yeni bir seviyeye taşıyacaktır. Ancak restoratif prosedürler için de TRI®, enstrümansız kullanım TRI® 2in1 Ölçü Abutmenti gibi benzersiz çözümler sunar.

TRI® 2İN1 ÖLÇÜ ABUTMENTİ
PATENTLİ ALETSİZ KULLANIM TEKNOLOJİSİ

TRI® 2in1 Ölçü Abutmenti, kapalı tabla ölçü alma ve son abutment restorasyonları için devrim niteliğinde aletsiz bir yeniliktir. Patentli entegre çözüm, ölçü ve restoratif süreç sırasında tamamen yeni bir hassasiyet ve basitlik düzeyini garanti eder. Ve en iyisi: 2 ürünü 1 arada alırsınız!

PATENTLİ ENSTRÜMANSIZ KULLANIM
ENDÜSTRİDEKİ EN HIZLI GÖSTERİM PROSEDÜRÜ
ENTEGRE SON KONTUR ABUTMENTİ

"The TRI® 2in1 Impression Abutment is pragmatic, time saving and economical. Thanks to the included torque handle, predetermined breaking point for a defined insertion torque, included release tool for the impression screw and the possibility to use the abutment for final restoration – All-In-One product!" 

Andreas van Orten, MSc (Waltrop, Germany)
ADIM ADIM BELGELEME
Andreas van Orten M.Sc. (Germany)

ndreas van Orten, MSC (Waldrop, Almanya) tarafından sunulan adım adım TRI® 2in1 Ölçü Abutment klinik vaka

Play
Easy to use
Step 1

The TRI® 2in1 is easily inserted into the implant with the integrated torque handle piece. The handle is turned until it reaches the defined torque (15 Ncm) at the break point. 

Easy to use
Step 2

The situation is now ready for the direct impression taking, without painstakingly covering the screw channel with an additional plastic cap or similar items. The impression spoon is removed after the impression material has cured. The TRI® 2in1 can now easily be removed using the previously handle piece. For this purpose, the handle piece must be placed onto the TRI® 2in1 in reverse. 

Easy to use
Step 3

The TRI® 2in1 is then screwed to the implant analog. Thanks to the unique design, the TRI® 2in1 can be repositioned precisely and safely in the impression to produce the master model. The impression screw is exchanged with the occlusal screw and the TRI® 2in1 is now a final contour abutment with a conical profile and a defined cement margin. 


Case TRI® 2in1
ANDREAS VAN ORTEN M.SC. (GERMANY)
TRI®-Pod
KULLANIM. YENİDEN KEŞFEDİLMİŞ.

TRI® tarafından sunulan implant ambalajı, İsviçre'de yapılan en son mühendislik bilgisi ve yeniliği birleştirir. Devrim niteliğindeki dokunuşsuz uygulama konsepti, implantı doğrudan cerrahi el aleti ile tek bir adımda almaya izin verir. TRI® SBA yüzeyinin en yüksek saflığını garanti ederken. Cerrahi performansınızı yeni bir seviyeye taşıyacak gerçek bir tasarım yeniliği. 

Ona dokunun ve seveceksiniz!

DOKUNMASIZ TESLİMAT
DOĞRUDAN ERİŞİM
ENTEGRE KAPAK VİDASI
TRI® POD KULLANIMI
presented by Dr. Luis Bessa (PT)
Play
DAHA HIZLI.

TRI® Pod, optimize edilmiş bir uygulama iş akışı için basitliği yenilikçi tasarımla birleştirir . 

DAHA KOLAY.

TRI® Pod, implantı doğrudan paketten tek bir adımda çıkarmak için cerrahi el parçasının kullanılmasını mümkün kılar.

DAHA GÜVENLİ.

TRI® Pod, TRI® SBA yüzeyinin dokunulmadan kalmasını sağlar.

"TRI® Pod implant packaging is pure simplicity, top value for money and great innovation: what else can you ask for!"

Peter Fairbairn (United Kingdom)
TRI® POD EĞİTİMİ
Presented by Holger Kast (Dental Technician)
Play