TRI® ESTETİK.

TRI® Esthetic Line, tutarlı yumuşak doku boyun tasarımı ve pembe renkli bileşenleri ile estetik vakaların tedavisi için yüksek standartlar belirler: implanttan geçici ve son restorasyona kadar.

TRI® YUMUŞAK DOKU KONSEPTİ
UZUN VADELİ ESTETİK SONUÇLAR İÇİN

Yumuşak doku arayüzü aynı zamanda benzersiz ve yenilikçidir. Sürekli platform anahtarı, implant abutment bağlantısı etrafında tutarlı ve sıkı bir yumuşak doku sızdırmazlığı sağlar. Tüm protez bileşenleri, ölçü postu ve iyileştirme başlığından son abutmente kadar tüm bileşenleri kapsayan tutarlı bir çıkış profilini entegre eder.

TUTARLI ORTAYA ÇIKMA PROFİLİ
Healing Collar
Impression Transfer
Abutment
Crown

"An implant design concept that respects the highest hard and soft tissue parameters, as well as strict requirements for primary and secondary stability. All based on practical experience linked with the latest implant research." 

Marius Steigmann, DDS (Institute Steigmann, Neckargemünd, Germany)
durum
Dr. Marius Steigmann (Germany)
DOKU SEVİYESİNDE İMPLANT
TRI®-Octa

TRI® Doku Seviyesi İmplantı, TRI® Dental İmplant Sistemine yapılan en son eklemedir. Dişeti dokusunda optimize edilmiş şeffaflık için benzersiz 1,8 mm pembe-gül rengi boynu ile TRI Octa yeni standartlar belirliyor. Zürih Üniversitesi (Prof. Ronald Jung, Dr. Daniel Thoma) ile yapılan bir çalışmada, açıkça daha iyi yarı saydamlık değerleri test edilmiş ve geleneksel titanyum implant boyuna kıyasla kanıtlanmıştır.

BİLİMSEL TEKNİK İNCELEME
FARKLI RESTORATİF MATERYALLERİN NEDEN OLDUĞU MUKOZADA RENK DEĞİŞİKLİĞİ - SPEKTOFOTOMETRİK BİR İN VİTRO ÇALIŞMA

Dr. med. göçük. Alexis Ioannidis, cand. med. göçük. Elena Cathomen, med. göçük. Ronald E. Jung, PD Dr. med. göçük. Daniel S. Thoma

TRI Pink anodize titanyum ile mukozanın renk değişikliği ham titanyuma kıyasla% 46 oranında azaltılabilir. Etki zirkonyum ile karşılaştırılabilir. Bu in vitro çalışmada, spektofotometrik bir kamera ile domuz çeneleri üzerinde farklı malzemelerden kaynaklanan renk değişikliğini karşılaştıran ölçümler yapılır.

"The pink-colored anodized implant collar of the TRI®-Octa Tissue-Level Implant is ideal for esthetics in single stage minimally invasive clinical procedures! The implant remains still “invisible" even after several years compared to existing implant solutions."

Alecsandru Ionescu (Bucharest, Romania)

PROTEZ BİLEŞENLER
ESTETİK İYİLEŞTİRME ABUTMENTİ
YÜKSEK ESTETİK SONUÇLAR İÇİN

  • Son Derece Estetik Kılıflarda Şekillendirin
  • Hastaneyi Özelleştirin
  • Geçici Abutment olarak kullanın
  • Son Klinik Araştırmalara Dayalı Tasarım
TRI®-Base
ÖZELLİKLER VE FAYDALAR

TRI®-Tabanlar, tek diş restorasyonu için ilgi çekici bir versiyonda ve çok üniteli restorasyonlar için ilgi çekici olmayan bir versiyonda mevcuttur. İlgi çekici versiyon, tescilli TRI® Friction fit özelliğine sahiptir ve her iki versiyon da tutarlı ve kanıtlanmış TRI® Soft Tissue Concept'i içerir.

Tanımlı işlenmiş yüzey pürüzlülüğü nedeniyle, Ti-Base ve restorasyon arasındaki yapıştırma bağlantısı ek olarak mükemmelleştirilir ve güçlendirilir. TRI®-Base, uzun ömürlü doğal bir estetik sonucu garanti etmek için pembe renkte anotlanmıştır .

4 Customizing Options

Rough Turned Surface for Better Retention

Anodized Pink for Better Esthetics

Engaging And Non-Engagning

4 ÖZELLEŞTİRME SEÇENEKLERİ

Yeni patentli TRI®-Base, hem fiziksel olarak teknisyen tarafından hem de sanal olarak ilgili CAD Yazılımında uzunluk ve açı açısından özelleştirilebilen ilk Ti-Base'dir. Estetik kasalarda açılı vida kanalları için bile.

TRI®-Base
Angulated TRI®-Base
Shorten TRI®-Base
Angulated+ shorten TRI®-Base
KONTUR ABUTMENT
GEÇİCİ VEYA KALICI TEDAVİ İÇİN

Yumuşak Doku Yönetimi İçbükey çıkış profili PEMBE DÜŞÜNÜN! Daha iyi estetik sonuçlar için pembe anodize Özelleştirilebilir Anatomik konturlu çimento hattı