ÇÖZÜMÜNÜZÜ SEÇİN!
ÇÖZÜMÜNÜZÜ SEÇİN!

TRI® Çözümleri ile dünya çapında klinisyenlerin ve hastaların yararına en gelişmiş ve güvenilir tedavi seçenekleri sunuyoruz. TRI® Çözümleri, pratisyenlerin planlama sürecini basitleştirir ve tedavileri verimli ve hızlı bir şekilde planlamalarına izin verir. Tek diş eksikliğinden dişsiz çenelere kadar tüm temel tedavi seçeneklerini kapsayan, modern ve devrim niteliğindeki özelliklere sahip geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

TRI® + DİJİTAL.

Tüm TRI® Çözümleri, dijital diş hekimliğindeki önde gelen teknoloji ortaklarına evrensel bir implant açık arayüzü garanti eden TRI® + Dijital Çözümler tarafından desteklenmektedir. Çok sayıda kilitli dijital sistemin aksine, TRI® daha fazla şeffaflık oluşturmaya ve ilgili tedaviler için tüm engelleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur. TRI®'nın yalın ve akıllı dental implant sistemi ile bağlantılı olarak, basitten karmaşığa sınırsız tedavi seçenekleri hiç bu kadar kolay olmamıştı.

TRI® ÇÖZÜMLERİ EĞİTİMİ
presented by Sandro Venanzoni (CTO)
Play
TRI® ACİLİYET.

Yenilikçi TRI® BoneAdapt Teknolojisi ile TRI®, Birincil Stabilite * açısından mevcut endüstri standartlarını geride bırakan akıllı ve agresif bir implant tasarımı sağlar. Klinisyenler ve hastalar için fayda, All-on-TRI® gibi ameliyat gününde son teknoloji bir tedavi seçeneğidir ve daha yüksek bir yaşam kalitesi için anında tatmin sağlar.

TRI® ESTETİK.

TRI® Esthetic Line, tutarlı yumuşak doku boyun tasarımı ve pembe renkli bileşenleri ile estetik vakaların tedavisi için yüksek standartlar belirler: implanttan geçici ve son restorasyona kadar.

TRI® EDENTULOUS.

Basit, uygun maliyetli ve acil bir hasta tedavisi olarak All-on-TRI® tekniğinin yanı sıra, düşük profilli doğrudan implant overdenture ekleri ile TRI® Raptor Abutment serisini sunuyoruz. 2,1 mm'lik düşük dikey profili ve 4,4 mm'lik çapı ile piyasadaki en küçük bağlantı sistemidir. Bu sistem, dikey alan sınırlamaları dikkate alındığında, aşırı takma tedavi planlaması için birden fazla çözüm sunar.

TRI® VERİMLİ VE EKONOMİK.

İmplantı tek bir adımda almaya olanak tanıyan TRI® Pod implant ambalajı gibi devrim niteliğindeki ve yenilikçi ürünler, cerrahi performansınızı yeni bir seviyeye taşıyacaktır. Ancak restoratif prosedürler için de TRI®, enstrümansız kullanım TRI® 2in1 Ölçü Abutmenti gibi benzersiz çözümler sunar.

TRI® LİMİTED KEMİK VE DOKU.

Standart Kemik ve Doku Seviyesi implant hatları için mevcut olan 6,5 mm implant yelpazesiyle TRI®, 10 mm uzunluğunda bir implant ile TRI® Narrow Line (ø 3,3 mm) için minimal invaziv bir çözüm sunar. İmplantın krestal yiv tasarımı ve konik implant gövdesi sayesinde yüksek bir birincil stabilite elde edilebilir. TRI® Narrow Portföy, sınırlı yatay kemik içeren minimal invaziv prosedürler için idealdir ve pratisyen için cerrahi süreyi önemli ölçüde azaltacaktır.

KUTUDA DİŞ
BİR GÖSTERGE. BİR ÇÖZÜM. TEK FİYAT.

"KUTUDA DİŞ", tüm implant bileşenlerini ve uygulama ihtiyaçları için tüm laboratuvar hizmetlerini içeren eksiksiz bir çözümdür. İsviçre'de tasarlanan ve üretilen TRI® Dental Implants, dünya çapındaki hastaların yararına CAD / CAM Tekniği ile birlikte yüksek kaliteli, yenilikçi ve kullanımı kolay implant çözümleri sunar.