TRI® LİMİTED KEMİK VE DOKU.

Standart Kemik ve Doku Seviyesi implant hatları için mevcut olan 6,5 mm implant yelpazesiyle TRI®, 10 mm uzunluğunda bir implant ile TRI® Narrow Line (ø 3,3 mm) için minimal invaziv bir çözüm sunar. İmplantın krestal yiv tasarımı ve konik implant gövdesi sayesinde yüksek bir birincil stabilite elde edilebilir. TRI® Narrow Portföy, sınırlı yatay kemik içeren minimal invaziv prosedürler için idealdir ve pratisyen için cerrahi süreyi önemli ölçüde azaltacaktır.

TRI®-DAR
SINIRLI YATAY KEMİK İÇİN İDEAL

TRI®-Narrow implant, Ø3,3 mm'lik bir enossal çap ve Ø3,2 mm'lik bir iç Friction-Fit bağlantısı ile geliştirilmiştir. Bu küçültülmüş çaplı implant ile özellikle ön çenede dar çıkıntılar veya riskli bölgeler için tedavi seçenekleri genişletilecektir. 

TRI®-NARROW
Dr. David Chamorro (Colombia)
KISA İMPLANTLAR
KEMİK VE DOKU SEVİYESİ İÇİN

Sınırlı dikey kemik yüksekliği ile kısa implantların kullanımı birçok modern implantolog için tercih edilen bir tedavi seçeneğidir. TRI Dental Implant sistemi, bu minimal invaziv tedavi konseptlerini desteklemek için 6 mm'ye kadar kısa implantlara sahiptir.

SİNÜS KALDIRMA KAPAK VİDASI

Sadece birkaç milimetre mevcut kemik ile bir sinüs kaldırma uygulandığında, TRI® Bone Adapt implant tasarımı, minimum mevcut kemikle maksimum primer stabiliteye ulaşılmasına büyük ölçüde yardımcı olur. Ayrıca implanttan daha geniş olan Sinüs Kaldırma Kapak Vidası stabiliteyi bile artırarak implantın sinüs tabanına tamamen girmesini engeller.

SÜTÜR DAYANAĞI

TRI® Yumuşak Doku Konsepti, bir yumuşak dokunun estetik sonuç ve dental implant restorasyonunun uzun ömürlülüğü için faydalı olduğuna dair bilimsel anlayışa dayanmaktadır. Sütür iyileştirme abutmentleri, doğal olarak ince yumuşak dokuya sahip hastaların implant iyileşme aşamasında ek hacim kazanmasına ve böylece uzun ömürlü ve estetik bir klinik sonuca ulaşmasına yardımcı olur.