Hakkımızda

Tbu dental olarak sektörü teknoloji ve kalite boyutunda zirveye taşımak öncelikli kuruluş amacımız olmuştur. Bu sebeple implant sektörünün çağ atlamasına örnek çalışmalarımız ve ar-ge yönetimimiz sayesinde her gün bir adım ileri gitmek öncelikli vizyonumuzdur. 2004 ‘ den beri sektörde Zimmer Dental İmplant ile hizmet veren şirketimiz isim değişikliğine giderek , 2014 ‘ den itibaren TRI Dental İmplant Türkiye Ve Balkanlar tek yetkili distürübütörlüğünü alarak dental implant sektörüne TBU Dental İmplant olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Çağa ayak uyduran , yenilikçi ve gelişmelere açık şirket politikamız sayesinde her geçen gün yenilikler ile kaliteyi siz değerli hekimlerimiz ve hastalarımız için ön planda tutmaya devam ediyoruz. İsviçre kalitesini Tri mühendisliği ve titizliği ile özenle Türkiye’de kullanmak ve bu kaliteyi sizlere sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kalite,performans ve uygun fiyat politikasını bir arada buluşturarak TRI implantın Türkiye’deki tek distirübütörü olan firmamız geniş ürün yelpazesi ve sınırsız stok gücümüz ile hasta ve hekim mağduriyetini sıfıra indirmiş bulunmaktayız.

 

Bone Level(Kemik seviye) ve Tissue Level(Doku seviye) olmak üzere iki farklı implant modelini tek marka ve tek çatı altında birleştirerek ; Tecrübeli ekibimiz ve servis ağımız sayesinde her uygulanan implantta aynı profesyonel kaliteyi sunuyoruz. Tbu dental akademi bünyesinde alanında uzman hekim kadrosu öncülüğünde; online, yüz yüze ve uygulamalı, yurt içi ve yurt dışı eğitimlerimiz ile hekimlerimizi aktif güncel gelişmeler ve teknolojik yeniliklerden haberdar etmekteyiz.

 

 

Kalitenin asla tesadüf olmadığı gibi her zaman ki felsefemiz olan çalışmalarımızın her zaman üst düzey verimlilik ve araştırma performansımız ile devam ettirmek ve geleceğe yönelik çalışmalarımızı her zaman ki gibi bu gün ve yarın en üst seviyede en kaliteli ve çağın gereksinimi olan teknoloji ile bağlantılı devam ettireceğiz.

 

 

 

Diş hekimlerimizin her zaman daha iyi işler yapmayı arzu ettiğini ve daha iyisini hak ettiğini düşünerek , hem diş hekimlerimize hem de hastalarımıza fayda sağlayan yeni nesil implant teknolojilerini sunuyoruz ve son teknoloji ürünlerimiz ile sunmaya devam edeceğiz.

Kurucu: Sunay Adem 

 

Kurumsal